אודותינו הצימרים הארוחות כתבו עלינו איך מגיעים צרו קשר

מהאורחים

טיפה קטנה ממה שאורחינו כתבו

שמעון פרס"סוף סוף הוכחתם שלא השמיים הם אלה שיצרו את גן העדן. גן העדן הוא מעשה ידי אדם. ידיכם אתם. ידכם ברוכות להפליא. בהוקרה עמוקה"
אסנת"זו הפעם החמישית אם לא השישית שאנחנו מתארחים בצימר של פנינה ושלום וכל פעם נהנים יותר. אנחנו חבורה של 6-7 זוגות שמתארחים בצימרים בארץ ובעולם והצימרים הללו הם מהיפים והמושקעים שראינו.פנינה אומנית בעלת טעם מופלא וכל פינה במתחם החדרים זוכה לטיפולה ושלום דואג להאכיל את האורחים שלו כאילו היו ילדיו וכל מפגש סביב שולחן האוכל הוא התרוממות הרוח והחיך. אנחנו ממליצים מכל הלב להתארח אצל פנינה בבצת -לא תתאכזבו."
רותי ומורי"הבאנו צבע לצבוע חלום, הצבע החוויר בבואנו הלום. פינת הפנינה והשלום מילאה אותנו ב"דלק" לחודשים המון."
חנה וחנן"חזרנו כדי לחגוג יומהולדת במקום מרהיב, מושקע ועם המון אהבה. נהנינו מכל רגע, מהיופי של הטבע ומהיופי שאתם יוצרים."
ערן ומורן"המקום הזה מטריף בשלוותו וגורם לכל-כך הרבה התרגשות מבפנים ורצון לזרום עם הטבע, להתחבר לכל הירוק הזה והכיפיות הזאת! תודה תודה תודה על הארוח הנפלא!"
שרה ובני"יום הולדת 50, לא בכל יום חוגגים, תוסיף לזה את פנינה ושלום ולא תהיה בטוח אם במציאות אתה או בחלום."
עידית"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים... ויש כאן כל כך הרבה כאלה. דברים קטנים ויפים שמנעימים וגורמים לך לחשוב בכלל ולחשוב במיוחד שהעולם נפלא."
ציפי ודוד"נפלא, הפלא היה כל כך נפלא, מעל ומעבר לכל הציפיות, תבורכו ותבורכנה ידייכם, מבטיחים לשוב, שוב, נתגעגע"

מהמדיה

קצת מהכתבות והפירסומים אודותינו

פנינה בבצת - צימר חמישה כוכביםEATI"מעבר לאיכות הצימרים, האטרקציה העיקרית של המתחם היא ארוחת הבוקר של שלום בויאנג'ו: ארוחת בוקר שמורכבת כולה ממאכלים אותם הוא מכין בעצמו ורובם מבוססים על פירות וירקות שגדלים במשק המשפחתי. מדובר על אחת מארוחות הבוקר הטובות ביותר שאכלנו בצימרים. אם שלום היה פותח בית קפה ומגיש את ארוחת הבוקר שלו, היה שווה להגיע במיוחד ממרכז הארץ בשביל הסלטים, הגבינות, הקישים, הריבות ושאר המנות ששלום מכין לארוחת הבוקר."
פנינה בבצת - להתעורר אל תוך חלוםאכול ושאטו"השקט והשלווה במקום פשוט מושלמים. הצימרים מוקפים בדשא ובגינה מדהימה, בימי הקיץ ניתן לשכב על הערסלים ולהשתמש בפינת המנגל. המתחם גובל במטעים חקלאיים והפרטיות מושלמת."
ארוחת בוקר מנצחתNRG - מעריב"כשנזכרים בארוחת הבוקר של שלום ופנינה, מתחשק להיכנס למכונית ולנסוע ישר למושב בצת (ולא משנה כמה אתם רחוקים מהגליל המערבי). לא ברור אם זה המושב השלו, עץ הפיקוס הענק, שולחן העץ שמלא בכל טוב או הבקתות הקטנות שפונות למדשאה הירוקה. אולי זה בכלל בגלל שדרת העצים הנדירים, שמניבים פירות שטרם נראו כאן. ואולי זה השילוב של הכל ביחד, שנרקח לאירוח כל כך נעים, בעיקר תודות לתשומת הלב ולאופיים המיוחד של בני הזוג."
ביקור וידאו בפנינה בבצתשרית ישי לוי, מעריב"בלב בוסתן פורח נמצאים ששת הצימרים של פנינה בבצת, מוקפים בגן טרופי מרהיב ובו עצים מזנים יוצאי דופן... ארוחת הבוקר היא תאווה לעיניים, שלום, בעל הבית מכין אותה במו ידיו..."
פנינה בבצת - אירוח כפריירחון משפחה"רק אחרי כמה דקות של בהייה בשולחן העמוס, בבן הזוג ובנוף מטעי הבננות שמסביב, יכולנו להתפעל מהאסטטיקה ומהסבלנות הרבה שהוקדשו לעיצוב המנות, לנשום עמוק ולהסתער"
תענוגות בשריםדרך האוכל"קצת מוזר לכתוב על מסעדה שלמעשה אינה קיימת, מסעדה שאינה עסק לשם עסק, שאין לה שם ושכל תכליתה לגרום להנאה צרופה לאורחיה ולחבריה של משפחת בוינג'ו ממושב בצת"
הכי קרוב לטוסקנההארץ"שלום בוינג'ו, הבעלים, מגדל בננות, המתמחה בארוחות של מטעמי ירקות, מתובלים בעלים ופרחים שנראים כמו ציור של מאטיס. הכל מוגש בכלי הקרמיקה היפים של פנינה בוינג'ו"
דקה מגן עדןמעריב"בגינה יפהפיה, בין עצי זית, פקאן, פפאיה, חרוב ושקד, אוכלים ארוחת בוקר רבת יופי וטעמים"
מכופף הבננותמעריב"תענוג לסעוד על שולחנו של שלום בוינג'ו, מגדל בננות וצימריסט ממושב בצת. על ריבת הבננות שלו אפשר לכתוב סונטה לבננה ולתפוח, אבל היא רק חלק מהקינוח בארוחת בוקר שכולה הפתעות קטנות, נעימות, שילובי צבעים, ריחות ועמים של פרפקציוניסט"

גולשים כותבים

התארחתם בפנינה בבצת? שתפו את החוויה!